Důležité informace

Ahoj, Color Runnere!

Probuď v sobě hrdinu a užij si s námi skvělou barevnou párty! V těchto dnech ti bude doručován startovní set, tak hlídej upozornění ve schránce nebo se připrav dorazit na výdejní místo! Níže najdeš pár důležitých informací, které ti pomohou s orientací na akci a zajistí, že se budeš po celý den bezstarostně bavit.

Start & cíl

Start a cíl se nacházejí před Průmyslovým palácem na Výstavišti v Holešovicích. Prosím, nenech na sebe čekat! Akce začíná ve 14 hodin a start závodu je v 17 hodin. Na startu bys měl být minimálně 1 hodinu předem, aby sis vyčíhal to nejlepší místo. Neváhej a buď mezi prvními, se kterými se na startu potkáme!

Mapa

Doprava

Na místo se dostaneš nejlépe metrem C, přičemž vystoupíš ve stanici nádraží Holešovice. Pak tě čeká 10 minut pěší chůze na Výstaviště Holešovice před Průmyslový Palác, kde už na tebe budeme čekat. K areálu jezdí i tramvaj číslo 6, 12 a 17. Zastávka tramvaje se jmenuje Výstaviště Holešovice.

Co obsahuje tvůj startovní set?

  • The Color Run™ tričko
  • The Color Run™ šátek
  • The Color Run™ tetování
  • The Color Run™ nejbarevnější barevnou barvu
  • The Color Run™ tvé startovní číslo
  • 4x sponku pro připnutí startovního čísla na tričko
  • The Color Run™ medaili, kterou však obdržíš až v cíli

Občerstvení

Pokud budeš mít hlad nebo chuť na něco dobrého, můžeš se občerstvit u některého ze stánků.

Startovní set pro mladšího kamaráda/sourozence ve věku 0-8 a 9-14

Ten si svůj startovní set vyzvedne v den akce u vstupu do areálu, a to za doprovodu starší osoby, s kterou poběží a která předloží občanský průkaz nebo jiný doklad. Měl by se dostavit nejméně 2 hodiny předem. Výdej startovních setů pro cizince a děti ve věku 9-14 let bude otevřen od 10 hodin. Děti ve věku 0-8 let si na stejném místě vyzvednou startovní číslo. Dostavit se opět musí se svým zákonným zástupcem.

Program

O nezapomenutelný koncert se postará Bára Poláková a kapela So Fine, které doplní mistr live setů DJ Roxtar. K tomu je pro tebe na zahřátí připravena rozcvička od trenérů Outdoor Training Clubu. To ale není vše. Máme toho pro tebe přichystáno ještě víc! Náš partner Huawei si pro tebe přichystal barevnou zónu, kde tě v hrdinském zbarvení zachytí na jeden ze svých telefonů z řady Huawei P20. A pokud dorazíš v tom nejlepším hrdinském outfitu, můžeš tento telefon následně i vyhrát! Pokud budeš chtít mít fotek z akce víc, určitě nevynech Canon stánek, který bude plný bláznivého focení. Zrelaxovat se pak můžeš v našich barevných zónách s dalšími partnery akce.

První pomoc

Na startu a v cíli budou záchranáři. Jeden zdravotník se také bude nacházet v každé color zóně.

Čistíci stanice

Abys ale neřekl, že tě takhle zmalovaného necháme jít domů, můžeš využít služeb naší čistící stanice, kde se na tebe vrhnou profesionálně trénovaní foukači, kteří na tobě nenechají ani zrníčko prášku. Pro tvé pohodlí jsme navíc také připravili barevné WC a umyvárny na očištění rukou.

Úschovna a šatna

Máme pro tebe úschovnu, kde si své věci můžeš bezpečně odložit. Úschovna bude otevřena od 14:00 do 20:00 hod.

Na místě se také bude nacházet šatna na převlečení, stáneks informacemi a stanoviště ztrát a nálezů pro případ, že bys ve víru barev o něco svého přišel, nebo naopak něco cizího našel.

Barvy

Od nás jsi sice jeden balíček barvy dostal, ale jestli jich chceš víc, můžeš si libovolné množství zakoupit přímo na místě. Jeden balíček barvy bude stát 40 Kč. Určitě se ti budou hodit drobné, protože naši barevní prodejci budou číhat všude.

Color zóna

Na trati proběhneš čtyřmi color zónami, kde na tebe bude prášena barva. Barvy jsou zdravotně nezávadné. Skládají se ze škrobu a potravinářského barviva. Jestli však nechceš, aby se ti prášek dostal do očí, vezmi si s sebou brýle. Šátek přes obličej zas zabrání tomu, abys při euforické radosti z barevného šílenství prášek omylem vdechl.

Důležité

Nezapomeň si své startovní číslo, které si umísti na viditelné místo. Na základě startovního čísla budeš vpuštěn do areálu a posléze na start. Použij brýle nebo roušku, aby se ti barva nedostala do očí, nebo abys ji omylem nevdechl. Vyhýbej se konzumaci alkoholu a dbej na bezpečnost svou a také bezpečnost ostatních běžců. Do závodu vstupuješ na vlastní riziko. Pejska, koloběžku, kolo, brusle nebo skateboard nech doma. Musíš se spolehnout jen na své vlastní nohy, ale jak je využiješ, je jen na tobě. Můžeš běžet, jít, plazit se, skákat žabáky nebo až do cíle skákat po jedné noze. Je to na tobě.

Pro pohodové rodiče, kteří berou své ratolesti na barevnou projížďku, jsou povoleny kočárky.

Vím už všechno?

Ano. A co nevíš, to najdeš v sekci častých dotazů. Před samotnou akcí ti ještě pošleme pár posledních instrukcí do mailu a nejžhavější novinky také najdeš na našem Facebooku.

Už teď se na tebe těšíme!